Proč si vybrat batoh Dakine


dakine boyz

 1. Jedinečný design
 2. Nejvyšší kvalita
 3. Vychytaná ergonomie
 4. Používáno profesionály
 5. Kvalitní a ekologické materiály

Produkce firmy Dakine zahrnuje mnoho odvětví, ale batohy jsou asi jejich nejprodávanějším zbožím. Do vývoje a designu nových modelů firma ročně investuje stovky tisíc dolarů, proto pokud se rozhodnete pořídit si batoh Dakine můžete si být jistí v následujících bodech:

 • Váš nový batoh bude vždy kvalitně vyroben
 • Design bude vždy podle aktuálních trendů
 • Budete se radovat z velice dobře vymyšlené ergonomie

Chcete zazářit v novém školním roce?

Batohy a školní tašky se samozřejmě opotřebovávají jako většina věcí, které používáme každý den. Mají za úkol unést každý den několik kilogramů sešitů a učebnic, přežít plesnivé svačiny, házení do kouta nebo vyteklé nápoje. Jedné se o extrémně namáhané pomůcky bez kterých si ale žádný den ve škole nebo na sportovišti nedokážeme představit. Nový školní rok nám pomalu začíná a tak je nejspíš nejvyšší čas vyměnit starého špinavého veterána za batoh nový a zářivý, který bude dobře sloužit po dalších několik let.

Jaký batoh vybrat?

Při výběru batohu si musíme položit několik otázek:

 • dakine logo s horamiKolik místa potřebuji?
 • Chci batoh do školy nebo na sport?
 • Budu batoh nosit i na procházky nebo na lyže?
 • Potřebuji v batohu nosit notebook?

Batohů je samozřejmě na výběr celá řada a disponují různými funkcemi podle toho, do jakého prostředí jsou určeny. Odpovědí na jednu nebo více předchozích otázek si pomůžete při výběru z nepřeberného množství variant.

Design je samozřejmě zcela subjektivní záležitostí a každému se bude líbit něco jiného. Pokud však víte, že batoh bude používán v takovém prostředí, že se snadno ušpiní pak bych doporučil vynechat světlé a zářivé barvy na kterých bude vidět každá nepatrná šmouha.

Vybírat můžete z nepřeberného množství batohů rozličných barev a rozměrů. Mohu vám dát spoustu doporučení, ale konečné rozhodnutí je na vás. Batohy Dakine jsou zde za ty nejnižší možné ceny.

Ceny začínají na 714 Kč!

dakine guy

O firmě Dakine

dakine logo
Dakine je americká společnost specializující se outdoorové vybavení a extrémní sporty. Společnost byla založena na Havaji, název pochází z havajského Pidgin slova “da kine” (odvozeno z “the kind”). Teď má sídlo v Oregonu v USA, firma také sponzoruje tým jezdců, kteří provozují závodně tyto extrémní sporty: freeskiing, BMX, windsurfing, kiting, snowboarding, surfování a skateboarding.

Historie Dakine

Firma byla založena v roce 1979 v Haiku, Maui, Hawaii. V srpnu 2009, byla Dakine koupena společností Billabong International Limited asi za 100 milionů dolarů. Společnost se přestěhovala do nového 25.000 čtverečních stop velkého sídla u řeky Columbia v Hood River, Oregon, USA v červnu 2013. V roce 2013, Billabong prodal Dakine za 70 milionů dolarů Altamont Capital Partners.

Fotografie členů Dakine teamu

Proč si vybrat batoh Dakine 4.50/5 (90.00%) 4 votes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *